Визнач висоту прямокутного паралелепіпеда, якщо довжини сторін прямокутника в основі дорівнюють 3дм

і 9дм, а об'єм геометричного тіла дорівнює 108дм3.

Ответы на вопрос

Отвечает Аникина Виктория.

a=3 дм   b=9 дм    V=108 дм3    H=?

===

V=a*b*H ----> H=V/(a*b)=108/(3*9)=4 дм

==================================