Знайди висоту прямокутного паралелепіпеда, якщо довжини сторін прямокутника в основі дорівнюють 4дм

і 7дм, а об'єм геометричного тіла дорівнює 112дм3(в кубе) Помогите решить пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Маринов Даня.
H = V/ab = 112/(4*7) = 112/28 = 4 (дм)