З пунткту А в пункт В вийшов хлопчик зі швидкістю 4 км/год через 2 год з В в А вийшов хлопчик з

такою самою швидкістю і через 1 год після свого виходу він зустрів першого хлопчика знайдіть відстань А до В

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.
Второй до встречи прошел 1ч*4км/ч=4 км
Пусть первый прошел х км, значит время затратил х/4 часа, вышел раньше второго на 2ч, следовательно х/4 -1=2, х=12км прошел первый. Всего 12+4=16 км -расстояние м. А и В