Коло подiлили на три частини. Градусна мiра першоï частини 132, а другоï на 58 бiльше. Знайдiть

градусну мiру третьоï частини

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Максим.
1) 132 + 58 = 190° -- вторая часть
2) 360° - (132° + 190°) = 360° - 322° = 38° -- третья часть

Ответ: 38°.
Отвечает Малицька Яринка.
Градусна міра третьої частини:
х = 360 - 132 - (132 + 58) = 38
Відповідь: градусна міра третьої частини кола дорівнює 38