З міста до туристичного табору школярі їхали поїздом потім машиною,а далі йшли пішки. Поїздом

школярі проїхали 17/24 усього шляху, машиною - 7/36, а пішки йшли решту 14 км. Який шлях подолали вони від міста до туристичного табору?

Ответы на вопрос

Отвечает Баглаев Петя.

17\24 + 7\36 = 65\72 частину шляху подолали за 2 дні

1 - 65\72 = 7\72 частину шляху залишилось подолати

14:7*72=144 (км) весь шлях

Відповідь: 144 км.

Отвечает Артеев Владимир.

Пусть весь путь 1 (единица), тогда:

1-(17/24)-(7/36)=7/72 прошли пешком, это 14 км.

14÷7/72=144 км путь от города до туристического лагеря.

Ответ: 144 км.