Знайдіть сколярний добуток векторний m і n ,якщо m(4;-3),n (-3,2)


Ответы на вопрос

Отвечает Шумская Полина.

\tt \overline{m} \cdot \overline{n}=4\cdot(-3)+(-3)\cdot2 =-12-6=-18