Допоможіть розв'язати задачу: Швидкість автомобіля 80 км/год. Який шлях він подолає за 1/2; 3/4; 2

1/5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Бездетко Алексей.

1) 80*(1/2 )= 40 км

2)80*(3/4) = 60 км

3)80*2(1/5)= 176 км