Мама на сніданок посмажила млинці на двох сковордках, по 4 млинці на кожній сковородці. Сашко

поснідав 5 млинцями. Скільки млинців залишилося.

Ответы на вопрос

Отвечает Овсейчук Дарья.

1 4+4= 8 (м) всего

2 8-5 (м) засталася

Отвечает Сипкин Константин.
1) 4+4=8 (млинців)

2) 8-5=3(млинців)

Ответ: 3 млинця.