1.) Група туристів пройшла пішки 72 км, проїхала поїздом у 5 разів більше, ніж пройшла пішки, а

автобусом проїхала на 128 км менше, ніж поїздом.Скільки всього кілометрів подолали туристи? 2.) (250:а+12)=68 3.) (15-х)*50-36=314

Ответы на вопрос

Отвечает Змеёв Коля.

1)72*5=360 -проїхала поїздом 2)360-128=232 -проїхала автобусом  3)72+360+232=664 -кілометрів подолали туристи.