Михайлик купив нову книжку за 74 грн.,що на 24 грн. менше нiж заплатив Петрик за свою

книжку.Скiльки грн.вони заплатили разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Виктория.
Книга Петра - 74-24= 50
разом - 50+74= 124 грн
Отвечает Асадуллаев Сахил.
Решение:1)74-24=50. 2)50+74=124
Ответ:124грн