Видстань вид Львова до Житомира 360 км, а вид Житомира до Киэва - у 3 рази менша. Постав запитання,

щоб розв'язати задачу двома диями

Ответы на вопрос

Отвечает Лешко Назар.

Яка відстань від Львову до Києва, якщо їхати через Житомир?


360/3=120 (км)-від Житомира до Києва


360+120=480(км) - від Львову до Києва, якщо їхати через Житомир


А взагалі, я дала відповідь на задачу: адже в ній НЕ просили її розвязати