Яку найбільшу кількість однакових подарунків можна зробити з 210 цукерок, 80 пачок печива та 30

апельсинів? Скільки цукерок, пачок печива та апельсинів буде у кожному подарунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Гутарова Екатерина.

210 = 2 * 3 * 5 * 7

80 = 2 * 2 * 2 * 2 * 5

30 = 2 * 3 * 5

НОД (210; 80 и 30) = 2 * 5 = 10 - наибольший общий делитель

210 : 10 = 21 - конфеты

80 : 10 = 8 - печенье

30 : 10 = 3 - апельсины

Ответ: 10 одинаковых подарков, в каждом из которых по 21 конфете, 8 пачек печенья и 3 апельсина.