у магазин привезли яблука та груші , причому яблук було 7/19т, а груш- на 3/19 т менше.Скільки

яблук і груш привезли до магазину разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Аріадна.

Груши: 7/19+3/19=10/19

Всего: 10/19+7/19=17/19тонны