В одній купці 5 горіхів у другій на 2 горіхи більше а в третій вдвічі більше ніж у другій. Скільки

горіхів у трьох купках

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Анастасия.
1).5+2=7(гор)-у другій купці
2).7•2=14(гор)-у третій купці
3).5+7+14=26(гор)-у трьох купках