На одній ділянці росло 258кущів полуниць. На другій ділянці у 3 рази менше. 1/4 всіх кущів викопали

для пересадки. Скільки кущів викопали для пересадки?

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбай Ахмедияр.
258:3=86 кущів на другій ділянці
258+86=344 кущів на обох ділянках
344:4=86 кущів пересадили
Відповідь: для пересадки викопали 86 кущ
Отвечает Амангельді Айбатыр.

1)258:3=86(кущ )росло на 2 ділянці;

2)258+86=344(кущ)було всього;

3)344:4=86(кущ)викопали для пересадки