Приведите дробь 7/9 знаменателю 27: 3/5 к знаменателю 40: 4/13 к знаменателю: 78 12/17 к

знаменателю: 102 4/23 к знаменателю: 69 5/24 к знаменателю: 144

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
7/9=21/27
3/5=24/40
4/13=78/78=1
12/17=24/102
4/23=12/69
5/24=30/144
Отвечает Гуменна Оксана.
7/9=21/27;
3/5=24/40;
4/13=24=78;
12/17=72/102;
4/23=12/69;
5/24=30/144;