Для приготувпня напою потрібно 4 літри яблочного соку 2 літри виноградного соку 1 літр цукрового

сиропу скільки літрів яблочного соку треба для приготуваня 350 літрів такого напою

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Иван.

1) 4+2+1=7 л - масса напою

2) 4:7=4/7 массы напою составляє яблучний сік

3) 350*4/7=200 л яблучного соку потрібно