Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив, усього на суму 291 грн. Скільки коштуе 1 кг слив, якщо 1 кг

вишні коштуе 12 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Карина.

х-вишні

у-сливи

За умовою задачі, 1 кг вишні коштує 12 грн, тому x = 12 грн.

За умовою задачі, 1 кг вишні коштує 12 грн, тому x = 12 грн.Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив на суму 291 грн. Це можна записати у вигляді рівняння:

За умовою задачі, 1 кг вишні коштує 12 грн, тому x = 12 грн.Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив на суму 291 грн. Це можна записати у вигляді рівняння:13x + 9y = 291

За умовою задачі, 1 кг вишні коштує 12 грн, тому x = 12 грн.Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив на суму 291 грн. Це можна записати у вигляді рівняння:13x + 9y = 29113 * 12 + 9y = 291

За умовою задачі, 1 кг вишні коштує 12 грн, тому x = 12 грн.Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив на суму 291 грн. Це можна записати у вигляді рівняння:13x + 9y = 29113 * 12 + 9y = 291156 + 9y = 291

За умовою задачі, 1 кг вишні коштує 12 грн, тому x = 12 грн.Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив на суму 291 грн. Це можна записати у вигляді рівняння:13x + 9y = 29113 * 12 + 9y = 291156 + 9y = 2919y = 291 - 156

За умовою задачі, 1 кг вишні коштує 12 грн, тому x = 12 грн.Магазин продав 13 кг вишні і 9 кг слив на суму 291 грн. Це можна записати у вигляді рівняння:13x + 9y = 29113 * 12 + 9y = 291156 + 9y = 2919y = 291 - 1569y = 135

у = 135 : 9

у = 15 грн