у двох бідонах 28л фарби. Коли з першого витратили 3 л, а в другий долили 2 л, то в першому бідоні

стало на 7 л більше, ніж у другому. Скільки фарби було на початку в кожному бідоні

Ответы на вопрос

Отвечает Кублов Никита.

x - литров в 1-ом бидоне

28-x  литров во 2-ом бидоне

x-3-7=28-x+2

x-10=30-x

2x=40

x=20 л. было в 1-ом бидоне

28-20=8 л. было во 2-ом бидоне.