Для поливання саджанців діти принесли 228 л води: 18 відер по 10 л, а решту відер по 8 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Омарова Айша.

1) 18×10=180(л)-води вміщається у 18 відер

2) 228-180=48(л)-води у відрах що вміщають по 8л

3)48÷8=6(в.)

Відповідь:відер у які вміщається по 8л води було 6