Магазин отримав 200 кг цукерок. пЕРШОго дня продали 25% усіх цукерок другого дня 40% від того що

залишилосься а третього дня 50% від того що залишилося після другого дня ю скільки кілограмів цукерок залишилося продати ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рачкова Лена.

25% - это 0.25

200 * 0.25 = 50 кг сахара продали в первый день

200 - 50 = 150 кг осталось

40% - это  0.4

150 * 0.4 = 60 кг продали во второй день

150 - 60 = 90 кг осталось после второго дня

50% - это 0.5

90 * 0.5=45 кг продали в третий день

90 - 45 = 45 кг цукерок залишилося продати