20 балів Допоможіть За товар,який коштує 180 грн, кільки чоловік заплатили порівну. Якби їх було

на 2 чоловіка менше, то кожен повинен був би заплатити на 3 грн більше. Скільки було людей? Я знаю, що людей було 12,але не можу скласти рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Михнюк Илья.
Пусть n — количество людей, тогда каждый заплатил 180/n
Если бы их было n-2, то каждый бы заплатил 180/(n-2) = 180/n + 3
60/(n-2) = 60/n + 1
60n = 60(n-2) + n(n-2)
120 = n(n-2)
n = 12 (второе решение n = -10 не подходит)