Точка С лежить на відрізку АВ, довжина якого 14 см.Знйдіть довжини відрізків АС і СВ, якщо відрізок

СВ у 6 разів більший,ніж АС

Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Юлия.

Нужно создать уровнение. Пусть х = АС, 6х = СВ. Тогда:

6х + х = 14

7х = 14

х = 14:7

х = 2(см)

6х = 2*6

6х = 12 (см)