фермерське господарство відправило 540кг слив у 23 школи і 14 садочків. У школу відправляли по 18

кг. Усі садочки отримали слив порівну. Скільки слив відправляли в один садочок?

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцева Мария.

1) 18*23=414 кг слив відправили у школи

2) 540-414=126 кг слив відправили у садочки

3) 126/14=9 кг слив отримав 1 садочок