господарство відправило на продаж 3 т 384 кг яблук  , груш -на 1 т 579 кг менше, ніж яблук, а

слив- стільки, скільки груш. Скільки всього кілограмів фруктів відправило господарство на продаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Блощицын Никита.
1) 3384 - 1579 =1805 (кг)-груш
2) 1805+1805= 3610 (кг)-разом груш і слив
3) 3384+3610=6994 (кг)
Відповідь. 6т 994 кг  фруктів відправило господарство на продаж