Якби учень купив 11 зошитів,то у нього залишилося б 5 грн.А на притбання 15 зошитів йому не

вистачає 7 грн.Скільки грошей було у учня?

Ответы на вопрос

Отвечает Маирова Ариана.
1) 11:5=2,2(грн)-коштує один зошит
2)15*2,2=33(грн)-коштує 15зошитів
3)33-7=26(грн) було у учня
Відповідь:26грн