Шаршынын жарты периметыры табу онын кабыргасы а) 8дм э) а дм


Ответы на вопрос

Отвечает Ezhevskaya Lina.

 \frac{p}{2}  = a + b
p/2=8+8
p/2=16
p=16×2
p=32