придбали 9 зошитив по 3грн,60коп,за кожен и 4 ручки по 8 грн, 50коп за кожну.На скилькы бильше

заплатилы за ручкы , ниж за зошиты?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Ксюша.

Маємо:

1 грн = 100коп

3 грн + 60 коп = 100 * 3 + 60 = 360 (коп) - за один зошит.

360 * 9 = 3240 (коп) - за  9 зошитів.

8грн + 50 коп = 100*8 + 50 = 850 (коп) - за одну ручку.

850 * 4 = 3400 (коп) - за 4 ручки.

Тоді:

3400 - 3240 = 160 (коп) - на стільки за ручки заплатили більше ніж за зошити.

або:

100 + 60 = 1 грн + 60 коп) = на стільки за ручки заплатили більше ніж за зошити.

Відповідь: на 160 коп, або на 1 грн 60 коп