Допоможить скласти обернену задачу.На пляжі шукали поживу 32 голуби та 28 бакланів.Прилетіли ще 17

голубів і 15 бакланів.Яких птахів стало більше і на скільки? Потрібна тільки обернена задача.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Виктория.

1)32+17=49(голуб.)-на пляже

2)28+15=43(бакл.)-на пляже

3)49-43=на 6 голубей больше

Ответ:голубей стало на 6 больше ,чем бакланов.

Отвечает Игорев Игорь.

Зворотна задача: На пляжі шукали корм 49 голубів і 43 баклана. Полетіло 17 голубів і 15 бакланів. Яких птахів стало більше?

Рішення: 1) 49-17=32 - голуби

2) 43-15=28 - баклани

3) 32>28

Відповідь: голубів більше, ніж бакланів.