Одна сторона прямокутника дорівнює 8см а сусідня на 7см більша чому дорівнює периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Ворожцов Никита.
Р= (8+7)×2 = 30(см)
формула Р=(а+в)×2