Сума чисел дорівнює 781. Одне з них закінчується нулем. Якщо в цьому числі закреслити нуль, то

дістанемо друге число. Знайти ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтяренко Диана.

781=710+71

100x+10y+10x+y=781

110x+11y=781

11(10x+y)=71*11

10x+y=71

100x+10y=710