Радіус кола вписаного в квадрат 2 см. знайти сторону квадрата і радіус описаного кола


Ответы на вопрос

Отвечает Родина Алина.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

1) 2+2=4 см - діаметр вписаного кола, та сторона квадрата

2) V(4^2+4^2)=V(16+16)=V32=4V2 cм - дорівнює діагональ квадрата (діаметр описаного кола)

3) 4V2/2=2V2 cм - радіус описаного кола