Три однакові яблука і дві однакові груші разом коштують 44 грн,а чотирі таких самих яблука і дві

такі самі груші-52 грн. Скільки коштують одне яблуко та одна груша разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Случко Никита.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

52-44=8 грн коштує 1 яблуко

8*4=32 грн коштують 4 яблука

52-32=20 грн коштують 2 груші

20:2=10 грн коштує 1 груша

8+10=18 грн коштують 1 яблуко та 1 груша разом

===================