Периметр прямокутника дорівнює 34см, а одна із сторін дорівнює 12см.Знайдіть довжину сусідньої

сторони прямокутника.дам 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Комлык Анна.
A=12 см
S=34 см
b-?
b= (34:2)-12=17-12=5 см