У трьох цистернах було 11 650 л оліі.У 1й і2й було 6 920л.у 2й і3й 7 040л.Скільки літрів оліі було

в кожнійцистерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Евсей.

Ответ:

У першій цистерні було - 4610л.

У другій цистерні було - 1410л.

У третій цистерні було - 5630л.

Пошаговое объяснение:

x + y + z = 11650\\x + y = 6020\\y + z = 7040\\\\x = 6020 - y\\z = 7040 - y\\\\6020 - y + y + 7040 - y = 11650\\-y = -1410\\y = 1410\\\\x = 6020 - 1410 = 4610\\z = 5630