У трьох цистернах було 10720л пального. У першій і третій цистернах разом було 7870л у другій і

третій 6020л. Ск літрів пального було в третій цистерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
1 ц-? л
2 ц-?л
3 ц-?л
1+3=7870л (стрелочек нет, надеюсь поймете как это записать в условии)
2+3=6020л
1+2+3=10720л
10720-7870=2850 (л) во второй ц.
10720-6020=4700 (л) в первой ц.
2850+4700=7550 (л) в первой и второй ц.
10720-7550=3170 (л)в третьей.