СРОЧНО!!!!! СРОЧНО!!! Допоможіть будь ласка. Максим купив 12 зошитів, ціна кожного з яких дорівнює

5гривнів. Скільки зошитів за ціною 4 гривні він міг би купити за ті самі гроші.

Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Кирилл.

Шукаемо скількі грошей відав Максим.

12×5=60грн.

Шукаемо скількі міг купити Максим зошитів за 4 грн.

60÷4=15зош.

Відповідь: 15 зошитів.

Отвечает Зайцев Костя.
Извините, я на русском:
12*5=60- гривен Максим заплатил за 12 тетрадей по 5 гривен
60:4=15- тетрадей Максим купил по 4 гривны
Ответ:15