У пісочниці гралися хлопчики і дівчатка.Дівчат було на 3 меньше ніж хлопців.Скільки хлопців і

дівчат гралися в пісочниці якщо всього було 15 діток

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Арина.

Відповідь: 6 і 3


Покрокове пояснення: Нехай хлопчиків - х , тоді дівчаток х-3. Маємо рівняння:

х+х-3=15

2х=15-3

2х=12

х=12÷2

х=6

6-3=3

Але можливо дівчат було не менше, а бульше тоді буде

так само але х-3 буде = х+3

тоді

х+х+3=15

2х=12

х=6

6+3=9

Відповідь 6 хлопців і 9 дівчат

Отвечает Сейтджалилова Эмине.

Ответ:

Відповідь 6 хлопців і 9 дівчат