У пісочниці гралися хлопчики і дівчатка.Дівчат було на 3 менше,ніж хлопців.Скільки хлопців і

скільки дівчат гралося в пісочниці,якщо всього в ній було 15 діток?

Ответы на вопрос

Отвечает Боброва Олеся.

Пошаговое объяснение:

1)15-3=12

2)12÷2=6(д.)-девочек

3)6+3=9(д.)-мальчиков