У магазині 60кг яблук . першого дня продали 5/12 усіх яблук . скільки кг яблук залишилось продати


Ответы на вопрос

Отвечает Вовчук Яна.

Ответ:

35 кг

Пошаговое объяснение:

\frac{12}{12}-\frac{5}{12}=\frac{7}{12} частин залишилось

60 кг = \frac{12}{12}

60:12=5

1 частина = 5 кг

\frac{5}{12} = 25 кг

\frac{7}{12} = 35 кг