Першого дня в магазині продали 50 упаковак соку ,а другого дня 30 таких самих упаковак .До того ж

першого дня продали на 240 пакетів соку більше ,ніж другого .Скільки пакетів соку продали в магазині першого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Асташенко Семён.

I - 50 упаковок, (х+240) пакетів

II - 30 упаковок, х пакетів

Пропорція:

50 уп. - х+240

30 уп. - х

50*х = (х+240) *30

50х=7200+30х

50х-30х=7200

20х=7200

х=7200:20

х=360 (пакетів) - продали II дня;

360+240=600 (пакетів) - продали I дня;

Відповідь: 600 пакетів соку продали I дня.