Записати числа 85 і 2558 у вигляді суми і різниці круглолоі одноцифрового чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Илья.

Ответ:

записати у вигляді суми розрядних доданків-  

48=40+8  

57=5-+7  

73=70+3  

88=80+8

Пошаговое объяснение: