В основі піраміди лежити прямокутник боку якого дорівнюють 8см і 10см. Обраховані обєм піраміди

якщо висота ІІ дорівнює 12см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Сергей.

Ответ:320см³


Пошаговое объяснение:

V=1/3*80*12=320см³

S(осн)=10*8=80см²