За 3 години вантажний автомобиль проiхав 165 км. За скiльки годин вiн проiде цю вiдстань,якщо

зменшити його швидкiсть на 22 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Торт Ангелина.

Выражение: 165 : ( 165 : 3 - 22) = 5.

1) 165 : 3 = 55 (км/ч) - скорость грузовика;

2) 55 - 22 = 33 (км/ч) - уменьшенная скорость;

3) 165 : 33 = 5 (ч) - время в пути.

Вiповiдь: за 5 годин.