!!!!СРОЧНО ЖАУАБЫ КАЖЕТ!!!! Меруерт математикадан олимпиада есептерін шығарды Ол бірінші аптада

барлық шығаруға тиісті есептердің 12-7-сін шығарғанда әлі де шығарылмалған 25 есеп қалды Меруерт олимпиадаға дайындалу үшін барлығы неше есеп шығаруға қажетт Есеп 6 сыныптың кітабынан.

Ответы на вопрос

Отвечает Московченко Надежда.

12+7=19+25=44
жауабы 44 есеп