Периметр прямокутника дорівнює-126 м. Знайдіть його площу, Якщо довжина прямокутника дорівнює :

1)У 8 разів більша за його ширину 2)на 3 м. більша за його ширину. Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Аделя.

Пошаговое объяснение:

Напівпериметр  р=126:2=63 м.

1. Нехай ширина х м, тоді довжина 8х м. Маємо рівняння х+8х=63;  9х=63;  х=7. Ширина 7 м, довжина 7*8=56 м.

S=7*56=392 м²


2. Нехай ширина х м, тоды довжина х+3 м. Маємо рівняння: х+х+3=63;

2х+3=63

2х=60

х=30

Ширина 30 м, довжина 33 м, площа S=30*33=990 м².