У класі вчиться менше 50 учнів.За контрольну 1/7 отримали 12,1/3 учнів 9,1/2 6.Решата отримпла

оцінку нижче 6.Скільки учнів отримали оцінку нижче 6 А)5 Б)4 В)3 Г)1

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Агилаш.

Ответ:

відповідь Г) 1

Пошаговое объяснение:

Визначимо частку всіх учнів, що отримали оцінку вище 6 балів.

1/7+1/3+1/2=(6+14+21)/42=41/42

Максимальна кількисть учнів менше 50, це -49.

Тоді максимальна можлива кількість учнів, що отримали оцінку менше 6: 49*1/42=49/42=1\frac{7}{42}.

Виходячі з того, що кількість учнів - натуральне число, а наш результат:

1 < 1\frac{7}{42} < 2, то це один учень.

Відповідь: 1 учень.

(Альтернативне рішення: Базуючись на тому, що число учнів - натуральне, можна знайти Найменше спільне кратне часток 7, 3, 2 і по цьому числу 42, зрозуміти скільки всього учнів у класі - вона буде кратна числу 42!, а тоді вже вирахувати, що 1/42=1 учень)