Користуючись формуламы обчислиты площу поверхни та обэм кули радиос якой = 10


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Александра.

Ответ:

Об'єм = 4187, площа поверхні = 1257

Пошаговое объяснение:

Формула об'єму: V = \frac{4}{3} \pi r^{2}

Формула площі поверхні: S= 4\pi r^{2}