Сторона рівностороннього п'ятикутника 8 м. Знайти площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру

цього п'ятикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Валько Валентина.

Ответ:

100 см^2

Пошаговое объяснение:

P 5-кутника =8*5=40 см

якщо P квадрата = P 5-кутника, то

сторона квадрата = 40:4=10 см

S квадрата = 10*10=100 см^2