Два катери проплили усього 140км. При чому кожен рухався дві години. Якою була швидкість руху

другого катера, якщо швидкість руху першого дорівнювала 25 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусов Алексей.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

найдем сколько прошел первый

S1=V1*t=25*2=50 км

Второй прошел

S2=S-S1=140-50=90 км

Скорость второго

V2=S2/t=90/2=45 км/ч

Отвечает Зверев Давид.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

(140-25*2)/2=45